Pięć ośrodków jogi, które warto odwiedzić w Toskanii

piątek, 19 grudnia 2014

Pięć ośrodków jogi, które warto odwiedzić w Toskanii


Czy szukacie jakiegoś miejsca wytchnienia tej wiosny lub lata, a może zasługujecie po prostu na odpoczynek. Możecie naładować swoje baterie na wiele sposobów, ale zdrowy odpoczynek na łonie natury może zdziałać wiele dobrego. Nie musicie być żadnym guru, aby odwiedzić ośrodek medytacji; wiele kursów organizowanych jest dla amatorów i poczatkujących. Jeśli chcielibyście poćwiczyć swoje czakry w środku pięknej, toskańskiej wsi, to zebraliśmy dla Was pięć pomysłów jak to zorganizować:

Ośrodki jogi w Toskanii


Zaledwie 30 minut drogi od Pizy, Villa Benvenuti oferuje zajęcia medytacji i jogi w pięknej, odrestaurowanej willi z XVII wieku. Można sobie wybrać na miejscu świeże owoce i warzywa, z własnej uprawy, które są również używane do przygotowania przepysznych, świeżych dan. Oferowane są tam również masaże i inne zabiegi.

Eat, Pray, Move’ („Jedz, módl się, ruszaj się”) ten ośrodek organizuje turnusy w lecie 2015. Założenie jest proste, ale potężne. Jecie znakomite włoskie jedzenie w pięknym rejonie Toskanii. “Modlicie się”, czyli bierzecie udział w długich sesjach medytacji oraz ruszacie się uprawiając jogę. Kursy te cieszą się bardzo dużym wskaźnikiem powracających klientów, gdyż wielu odwiedzających przyjeżdża tam regularnie!

Ebbio Yoga Farm to idylliczne gospodarstwo gajów oliwnych i winnic, usytuowane niedaleko Sieny. Oferuje swoim gościom niepowtarzalną okazję, aby się wyciszyć i odkryć siebie. W dodatku do codziennych zajęć jogi i prowadzonych sesji medytacji, jest również możliwość odwiedzenia lokalnego zamku i targu. Wyśmienita kuchnia i idealne położenie przyczyniło się do otrzymania znakomitych recenzji od byłych gości.

 Melanie Willshire prowadzi fantastycznie intensywny kurs niedaleko miasta Lukka. Położony w niezmąconym, naturalnie pięknym krajobrazie, otoczony górami Toskanii, ośrodek ten przeznaczony jest dla par, nawet, jeśli tylko jedna polówka bierze udział w ćwiczeniach.

Pete Guinosso prowadzi Italy Yoga Retreat , który jest przedstawiany jako “niestandardowy ośrodek jogi”. Atmosfera tam jest bardzo zrelaksowana, z poranną kawą i śmiechem w ciągu dnia. Sesje jogi Vinyasa są prowadzone rano, następnie są sesje relaksacyjne, a wieczorem wyśmienite jedzenie i zabawa pod gwiazdami.

 

Oferujemy piękne wille na wynajem w Toskanii gdzie możecie zatrzymać się odprężeni po turnusie jogi, albo skąd możecie wybrać się na jednodniowe wycieczki lub sesje. Jeśli jesteście zainteresowani, którąś z naszych willi możecie zadzwonić +48 530 504 008 lub napisać email na adres: mikolaj@to-toskania.pl

Brak komentarzy:

Kontakt

Dlaczego To Toskania?

  1. 1) Ponad 750 domów w Toskanii
  2. 2) Gwarancja najlepszej ceny!
  3. 3) Pełna ochrona danych
  4. 4) Sami sprawdzamy i opisujemy każdy dom
  5. 5) Dobrze znamy Toskanię

odwiedzić witrynę internetową

Podziel się