Odnowienie przysięgi małżeńskiej

piątek, 23 stycznia 2015

Piec miejsc w Toskanii idealnych na odnowienie przysięgi małżeńskiej
Wyslany przez  Dympna Docherty (23/01/2015)

Gdy zbliża się okrągła rocznica ślubu, lub przebrnęliście przez trudny okres, albo po prostu jesteście romantykami może powinniście rozważyć uroczyste odnowienie przysięgi małżeńskiej.  Tego typu ceremonia nie jest uznana prawnie, co ma tez swoje zalety gdyż nie jest obciążona żądnymi zobowiązaniami prawnymi wiec może być wszędzie zorganizowana oraz przeprowadzona przez kogokolwiek. Przeczytajcie, dlaczego i gdzie w przepięknej Toskanii możecie zorganizować taką uroczystość.

1) Góry
A może ceremonia ślubna jak z bajki wśród ośnieżonych szczytów alpejskich, lub z krajobrazem górskim w tle- jeśli nie lubicie wysokości. Pistoia to idealne miejsce, w którym można zorganizować taką ceremonie. Znajduje się tam najstarsza w Europie działająca kolej linowo terenowa, która bez problemu zabierze Was do średniowiecznego, góralskiego miasteczka Montecatini Alto.

2) Średniowieczny romans
W Toskanii znajdują się liczne średniowieczne zamki i katedry oraz małe miasteczka, w których można znaleźć autentyczne, kręte, średniowieczne uliczki. Bardzo ciekawe jest historyczne miasto Lukka otoczone murem, albo przepiękny skwer Piazza Grande w Arezzo, możecie również znaleźć ruiny zamku, jeśli tak sobie postanowicie.

3) Ceremonia na łonie natury
Miłośnicy natury mają ogromny wybór. Miasto Orvieto, niedaleko Umbrii, jest potocznie nazywane “zielonym sercem Włoch”, bo chociaż nie leży na wybrzeżu to szczyci się bujnym, zielonym krajobrazem. W Sienie natomiast znajduje się jedenaście rezerwatów przyrody, co stwarza idealne warunki do organizacji ceremonii na świeżym powietrzu na prowincji, w lesie lub wśród bujnej roślinności terenów podmokłych.

4) Renesans
Florencja to z pewnością idealne miejsce jeśli jesteście miłośnikami artystycznego dorobku renesansu. Uroczystość można nawet zorganizować w renesansowym pałacu lub autentycznym zamku Machiavellego. Ceremonia może odbyć się w odrestaurowanych ogrodach lub przy zdobionych schodach, a włoski klimat sprzyja uroczystościom na wolnym powietrzu.

5) Winnice
Możecie połączyć sielskie piękno winnic z możliwością degustacji przepysznych, klasycznych trunków. Siena leży w oryginalnych granicach regionu Chianti i znajduje się tam wiele winnic, których sceneria będzie przepięknym tłem dla tak wspaniałej uroczystości.

Zawarcie związku małżeńskiego w Toskanii
Jeśli te pomysły zainspirowały Was do ślubu za granicą, to najpierw sprawdźcie na stronie rządowej co jest wymagane aby zawrzeć związek małżeński za granicą, żeby upewnić się, że posiadacie wszystkie wymagane dokumenty.

Myślicie teraz o podróży poślubnej do Toskanii?
Połączenie ceremonii odnowienia przysięgi małżeńskiej z druga podrożą poślubną to świetny pomysł. Mamy dużą ofertę domów w Toskanii. Obojętnie czy szukacie romantycznego miejsca dla dwojga, czy dużej willi dla ponad dwudziestu gości. Skontaktujcie się z nami, chętnie doradzimy w kwestii wyboru willi na tę wyjątkową okazję.

Brak komentarzy:

Kontakt

Dlaczego To Toskania?

  1. 1) Ponad 750 domów w Toskanii
  2. 2) Gwarancja najlepszej ceny!
  3. 3) Pełna ochrona danych
  4. 4) Sami sprawdzamy i opisujemy każdy dom
  5. 5) Dobrze znamy Toskanię

odwiedzić witrynę internetową

Podziel się