Romantyczna podróż poślubna do Toskanii

piątek, 27 lutego 2015

Romantyczna podróż poślubna do Toskanii

 
Wyslany przez Ruth Ann (27/02/2015)
 
Planowanie wesela jest ekscytujące, chociaż wiąże się z tym duży stresy, szczególnie dla przyszłej pary młodej. Gdy ten wielki dzień dobiegnie końca, świeżo upieczeni małżonkowie bez wątpienia chcieliby odreagować i pobyć trochę sami, dlatego chętnie wybierają się w wyczekiwaną podróż poślubną, która jest jakby kontynuacją ich święta. Podróż poślubna to świetny moment żeby odpocząć z dala od zgiełku dnia codziennego i nacieszyć się sobą nawzajem; a to tylko kilka argumentów, dlaczego ważne jest, aby wybrać odpowiedni cel takiej podróży.

Przepiękna Toskania, bogata kulturalnie, z ciepłym słońcem, to wymarzone miejsce, w którym nowożeńcy mogą spędzić ten relaksujący urlop. W Toskanii można dużo zobaczyć, zwiedzić oraz przeżyć, dlatego postanowiliśmy zebrać kilka pomysłów na to co młode małżeństwo może robić podczas swojej podroży poślubnej.

Oglądanie zachodów słońca
Wybierzcie willę, z której rozciągają się wspaniałe widoki i obejrzyjcie zachód słońca przynajmniej raz w ciągu swojej podroży. Gdy ciemność zstępuje wspaniale jest razem podziwiać przepiękne widoki na gaje oliwne lub doliny w Chianti z tarasu swojego domu. A jeśli macie do dyspozycji samochód, to możecie wybrać się na przejażdżkę krętymi drogami wzdłuż wybrzeża Toskanii w poszukiwaniu najpiękniejszego zachodu słońca.

Relaks przy basenie
Prywatny basen, taki jak w niektórych naszych willach w Toskanii, to świetny pomysł dla par odbywających podroż poślubną. Opalanie i pływanie w ogrodowym basenie oznacza, że możecie spędzić czas tylko we dwoje i nikt Wam nie będzie przeszkadzał- idealna propozycja dla par, które szukają spokoju i odosobnienia po tym całym zgiełku weselnej wrzawy.

Wizyta w spa
W Toskanii znajduje się wiele gorących źródeł, w związku z czym jest tam sporo ośrodków spa, w których możecie sobie zafundować relaksujące zabiegi. Większość basenów w spa ma wodę o temperaturze około 37°C i naturalnie bogatą w minerały, co stwarza idealne warunki do relaksu.

Zwiedzanie miast
Miasta i miasteczka w Toskanii to zazwyczaj bardzo romantyczne miejsca.  Piękne uliczki do spacerowania i liczne tzw. „piazza”, gdzie można usiąść i pooglądać świat dokoła. Pary podczas swej podroży poślubnej powinny spędzić chociaż jeden dzień w jednym z historycznych miast Toskanii. Jeśli chcecie uniknąć tłumów, to odradzamy Florencję. Wybierzcie się do mniejszego miasta takiego jak Siena czy Lukka.

Zobaczcie “Złote Drzewo”
Wyruszcie na wycieczkę do Lucignano, niedaleko Arezzo, żeby zobaczyć „Drzewo z Lucignano” zwane również “Złotym Drzewem”. Niektórzy mówią o nim, że to drzewo miłości. Relikwiarz ten powstawał w ciągu 121 lat i jest wysoki na 2.6 m. Prace nad nim zakończono w 1471 roku, a według lokalnej tradycji relikwiarz przynosi szczęście zakochanym i jest uważany za symbol wiecznej miłości. Zaplanujcie całodniową wycieczkę, podczas której zobaczycie „Drzewo z Lucignano”, przy którym możecie powtórzyć słowa przysięgi małżeńskiej lub wyznać swą miłość prosto z serca, co według tradycji przyniesie miłość i szczęście w małżeństwie.

Jeśli uważacie, że Toskania jest idealnym miejscem na Waszą podróż poślubną to zapraszamy do przejrzenia naszej strony, na której znajdziecie ofertę romantycznych domów dla dwojga.

Brak komentarzy:

Kontakt

Dlaczego To Toskania?

  1. 1) Ponad 750 domów w Toskanii
  2. 2) Gwarancja najlepszej ceny!
  3. 3) Pełna ochrona danych
  4. 4) Sami sprawdzamy i opisujemy każdy dom
  5. 5) Dobrze znamy Toskanię

odwiedzić witrynę internetową

Podziel się