Pięć rzeczy niezbędnych podczas lotu

piątek, 4 grudnia 2015

Pięć rzeczy niezbędnych podczas lotu 
 Wyslany przez  Dympna (04/12/2015)


Jeśli lecicie do Toskanii samolotem, na pewno chcecie mieć pewność, że lot będzie wygodny. Zwykle przelot z Polski trwa około 4 godziny, dlatego poniżej przedstawiamy kilka propozycji rzeczy, dzięki którym czas podczas lotu szybciej przeleci.

Książki
Nieważne gdzie lecimy - najważniejsza rzecz na drogę to zawsze dobra książka. Nie może być za ciężka, bo będziemy musieli ją nosić na lotnisku, zanim wsiądziemy do samolotu. Jeśli jest sporych rozmiarów, może warto zainwestować w kindle? W tej chwili wiele osób nosi go zawsze przy sobie, bo jest lekki i wygodny.

Słodycze
Osoby, które często latają, wiedzą, że podczas startu i lądowania czasami dokuczają uszy. Gdy dochodzi do tego niespodziewanie, może być to trochę nieprzyjemne. Można tego uniknąć dzięki ssaniu słodyczy, co równocześnie uprzyjemnia czas podczas lotu.

Poduszka podróżna
Podczas przygotowań do nocnego lotu warto pamiętać o poduszce. W sprzedaży są małe zwijane poduszeczki, które zajmują niewiele miejsca w bagażu podręcznym, a w razie zmęczenia bardzo uprzyjemniają życie.

Wygodne ubranie
Jeśli lot jest wczesnym rankiem lub w środku nocy, warto włożyć wygodne ubranie, w którym wygodnie będzie spać podczas lotu. Trzeba też pamiętać, że choć na lotnisku bywa gorąco, samolot będzie miał włączoną klimatyzację, a zatem sweter jest niezbędny.

Muzyka
Ostatnia rzecz to słuchawki i muzyka. Takie rzeczy jak iPod czy odtwarzacz muzyki bardzo się przydają, gdy nie możemy usnąć a nie mamy już siły czytać. Muzyka miewa też działanie usypiające. Słuchawki przydadzą się także, gdybyśmy chcieli zagłuszyć hałaśliwych współpasażerów.


Teraz jesteście już gotowi do odlotu. Jeśli szukacie willi, w której zatrzymacie się po wylądowaniu w Toskanii, przejrzyjcie nasze toskańskie wille. Mamy duży wybór willi tak w pobliżu lotnisk, jak i nieco dalej, tak że każda rodzina coś dla siebie znajdzie. 

Brak komentarzy:

Kontakt

Dlaczego To Toskania?

  1. 1) Ponad 750 domów w Toskanii
  2. 2) Gwarancja najlepszej ceny!
  3. 3) Pełna ochrona danych
  4. 4) Sami sprawdzamy i opisujemy każdy dom
  5. 5) Dobrze znamy Toskanię

odwiedzić witrynę internetową

Podziel się