Sposoby na udany wypad we dwoje

piątek, 12 lutego 2016

Sposoby na udany wypad we dwoje


Wyslany przez Ruth (12/02/2015)

Gdy myślisz o zarezerwowaniu romantycznego wyjazdu we dwoje masz wiele opcji do wyboru. Oczywiście chcesz, aby wszystko wyszło perfekcyjnie i aby było to wyjątkowe przeżycie dla was dwojga. Oczywiście każdy może mieć różne wizje takiego wyjazdu, ale spróbujemy znaleźć jakieś uniwersalne składniki. Oto kilka z nich:


Wyśmienite jedzenie i wspaniałe restauracje
Większość par wybierając miejsce na wyjazd bierze pod uwagę dobrą lokalną kuchnię restauracje o wysokiej jakości. W Toskanii znajdziecie sporo eleganckich i znanych restauracji, nagradzanych m.in. gwiazdkami Michelin, ale żeby poczuć prawdziwą rozkosz na podniebieniu wystarczyć wybrać się do lokalnej trattorii.

Sprawdź  okolice, dokąd się wybierasz i zwróć uwagę na okoliczne restauracje. Podpowiedzi znajdziesz u nas na stronie, przy opisie każdej z willi do wynajęcia, ale możesz je także znaleźć na portalach podróżniczych i w przewodnikach. Kolacja we dwoje w romantycznej restauracji to nieodłączny element udanego wyjazdu, warto o odpowiednim miejscu pomyśleć zawczasu. 

Zachwycające zachody słońca
Nie ma nic bardziej romantycznego niż obserwowanie wraz twoim partnerem zapierającego dech w piersiach zachodu słońca. To najlepszy moment na zrobienie pięknych zdjęć – własnych i miejsc, które odwiedzacie. Jakie miejsce wybrać? Proponujemy plażę, aby obserwować, jak słońce powoli chowa się za horyzontem, wzgórze z widokiem na pofalowane pola i winnice, aby podziwiać długie cienie albo taras widokowy gdzieś w mieście, aby zachwycić się ciepłymi barwami domów i kościołów.

Dzień pełen atrakcji
A może tak zrobić niespodziankę ukochanej osobie i zaplanować jakąś nietypową przygodę?

Nasze propozycje: jazda konno po plaży, lot balonem z butelką szampana, wycieczka rowerowa, trekking turystycznym szlakiem, degustacja win lub spacer kulinarnym szlakiem. To mogą być niezapomniane chwile!


Prawdziwy relaks
W Toskanii jest tyle do zobaczenia i tyle się dzieje, że trzeba uważać, aby zwiedzanie nie stało się udręką. Łatwo o to zwłaszcza latem, kiedy dużo spacerujemy i jeździmy autem. Po dniu pełnym atrakcji zawsze warto zrobić sobie dzień relaksu – posiedzieć na tarasie z książką i kieliszkiem wina, poopalać się przy basenie, wieczorem wybrać się na spacer do najbliższego miasteczka. Prawdziwy relaks może zapewnić SPA z zabiegami i masażami, ale też zwykła kąpiel w źródłach termalnych na łonie natury. Zwłaszcza tylko we dwoje!

Beztroska podróż
Stres to coś, czego zdecydowanie chcesz uniknąć podczas romantycznego wyjazdu we dwoje. Jest na to sposób – przeczytaj przesłane przez nas informacje, zabierz niezbędne dokumenty i mapę, zaplanuj trasę, zrób rezerwacje w najważniejszych dla Ciebie miejscach. A tam, gdzie planowanie nie jest konieczne, pozwól sobie na luz i beztroskę, w końcu to wakacje!

Piękna okolica
A teraz najważniejsze – dobrze wybierz dom na wakacje. Toskania jest znana jako jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie, więc okoliczności będą Ci sprzyjały. Zatracisz się w winie, włoskim jedzeniu i średniowiecznych miastach na wzgórzach. Przejdż nawww.to-toskania  i zobacz nasze luksusoweprywatne wille przeznaczone idealnie dla par.                                                                    
                                  

Brak komentarzy:

Kontakt

Dlaczego To Toskania?

  1. 1) Ponad 750 domów w Toskanii
  2. 2) Gwarancja najlepszej ceny!
  3. 3) Pełna ochrona danych
  4. 4) Sami sprawdzamy i opisujemy każdy dom
  5. 5) Dobrze znamy Toskanię

odwiedzić witrynę internetową

Podziel się