6 powodów aby wynająć prywatnego kucharza

piątek, 14 października 2016

6 powodów aby wynająć prywatnego kucharza


Wyslany przez TRuth (14/10/2016)

Spędzając wakacje w Toskanii warto wynająć prywatnego szefa kuchni. To świetny pomysł na spędzenie wyjątkowego wieczoru i poznanie autentycznej lokalnej kuchni.

Współpracujemy z gronem sprawdzonych prywatnych kucharzy z całej Toskanii i okolic. Wysoką jakość ich usług potwierdzają pozytywne komentarze od wielu zadowolonych klientów. Dania są przygotowywane na indywidualne zamówienie, przy uwzględnieniu ewentualnych alergii lub wymogów dietetycznych. Oto 6 powodów, dla których warto zamówić kucharza do willi:


1. Poznaj lokalną kuchnię
Można wybrać się do restauracji, by spróbować tutejszych specjałów, ale nie będzie to porównywalne z daniami przygotowanymi na miejscu, przez Twojego osobistego kucharza, wychowanego w lokalnej tradycji kulinarnej. Zamawiając kucharza do domu wiesz, kto dania przygotowuje i że robi to osobiście.

2. Zobacz, jak dania są przygotowywane
Wizyta kucharza to okazja, by z bliska zobaczyć profesjonalnego kucharza przy pracy i poznać tajniki serwowanych dań. Niektóre potrawy powstają w całości na miejscu, inne wymagają wcześniejszego przygotowania, ale o wszystkich kucharz chętnie opowie i kto wie, może zdradzi tajniki swoich przepisów. To wyjątkowe przeżycie, którego nie doświadczysz w zwykłej restauracji.


3. Uczcij specjalną okazję
Podczas wakacji w Toskanii będzie jakaś specjalna okazja? Urodziny, rocznica ślubu? A może zaręczyny..? Kucharz dostosuje się do sytuacji – przygotuje i poda wykwintną kolację dla dwojga, ale w razie potrzeby poradzi sobie również z obsługą większej imprezy i pojawi się z pomocnikami.

4. Odpocznij przy kolacji po wyczerpującym dniu
Chcesz, żeby kolacja czekała na Ciebie pierwszego dnia, kiedy przyjedziesz do willi? A może chcesz, aby była miłym zwieńczeniem długiego dnia wypełnionego zwiedzaniem?
Zamów kucharza i zrelaksuj się – zajmie się za Ciebie wszystkim – od zakupu składników po sprzątnięcie kuchni.

5. Niezapomniane przeżycie
Kolacja przygotowana i pięknie podana prez włoskiego szefa kuchni w toskańskiej willi, na świeżym powietrzu, to przeżycie jedyne w swoim rodzaju. Zrób niespodziankę bliskim, niech to będzie niezapomniany wieczór.


6. Pozwól sobie na to małe szaleństwo
Kolacja podana w domu nie będzie kosztowała wiele więcej niż wizyta w dobrej restauracji. Pamiętaj, że menu jest indywidualnie ustalane i do wyboru jest wiele opcji – od nieskomplikowanych, lokalnych potraw, po wykwintne dania.
Wakacje w toskańskiej willi to dobry moment na takie małe szaleństwo!

Chcesz zamówić osobistego kucharza i poznać szczegóły? Kliknij tutaj i zobacz listę kucharzy, z którymi współpracujemy.

Brak komentarzy:

Kontakt

Dlaczego To Toskania?

  1. 1) Ponad 750 domów w Toskanii
  2. 2) Gwarancja najlepszej ceny!
  3. 3) Pełna ochrona danych
  4. 4) Sami sprawdzamy i opisujemy każdy dom
  5. 5) Dobrze znamy Toskanię

odwiedzić witrynę internetową

Podziel się