Zdjęcia z Toskanii

piątek, 2 grudnia 2016

Zdjęcia z Toskanii - Zwycięzcy konkursu na najlepsze zdjęcie 2016 roku


Wyslany przez Mikolaj (02/12/2016)

Wspaniałe krajobrazy to jedna z rzeczy, które nadają wakacjom w Toskanii wyjątkowego uroku. Podczas wycieczek po okolicy co krok natrafia się tu okazja zrobienia przepięknego zdjęcia. Czasami ma się uczucie, że niemal za każdym rogiem czeka coś nowego, zachwycającego, co koniecznie trzeba sfotografować.

Uwielbiamy oglądać kreatywne, inspirujące zdjęcia Toskanii, dlatego postanowiliśmy zorganizować konkursfotograficzny. Poprosiliśmy naszych gości o nadesłanie zdjęć na konkurs za pośrednictwem strefy klienta. W rezultacie stanęliśmy przed niemal niewykonalnym zadaniem wyboru zwycięzcy. Wśród nagród znalazły się iPad mini dla zwycięzcy oraz wspaniałe zestawy artykułów spożywczych prosto z Chianti dla zdobywców II i III miejsca.

Nadesłane zdjęcia były przepiękne. Wspaniale pokazywały różnorodność krajobrazów Toskanii: łagodnie falujące wzgórza, winnice, luksusowe wille, przyrodę, architekturę, kulturę, potrawy, a nawet kilka plaż. Tutaj możesz je obejrzeć i przekonać się na własne oczy, dlaczego tak trudno było nam wybrać trzy najlepsze.

Zwycięzcy konkursu


I miejsce
Kompletnie zachwyciło nas zdjęcie Olafa Schumachera zatytułowane „Morgenröte”, czyli „świt” lub „czerwone niebo”. Uważamy, że rzeczywiście oddaje piękno i czar Toskanii, bo naprawdę można się tu obudzić o świcie i zobaczyć właśnie taki, zachwycający wschód słońca.

Mgła osnuwająca ziemię przywołuje na myśli tajemniczość Toskanii, a ukazane kolory są wprost przepiękne. Nie sposób nie zachwycić się tym niezwykłym zdjęciem. Gratulujemy Olafowi wygrania konkursu na najlepsze zdjęcie 2016 roku.


II miejsce
Na II miejscu znalazło się czarujące zdjęcie Justyny Baran zatytułowane „Przed nami Toskania”. Widać na nim dwójkę dzieci spoglądającą na rozciągające się wokół wspaniałe krajobrazy. Jest piękny słoneczny dzień, a dzieci podziwiają widok na winnicę i rozciągające się w dali góry. Uroczy kapelusik dziewczynki od razu przyciąga wzrok. Zdjęcie spodobało się nam, bo pokazuje, jakie wielkie wrażenie Toskania wywiera na dzieciach: dla nich jest to tajemniczy świat czekający na odkrycie.


III miejsce
Na III miejscu znalazło się zdjęcie Lindy Dion zatytułowane „Duch Boratella”. Ukazuje ono toskański styl życia w najlepszym wydaniu. Zachwyciło nas to, że fotografowi udało się tak wiele zmieścić w kadrze, włącznie ze wspaniałą willą i basenem w tle. Patrząc na to zdjęcie, chcemy wskoczyć do samolotu, żeby również usiąść sobie nad basenem i popijać toskańskie wino zakąszane świeżymi miejscowymi antipasti. Kontrast światła i cieni, jakimi mieni się willa, sprawia, że zdjęcie jest jeszcze bardziej efektowne.

Jeśli wybieracie się do Toskanii w przyszłym roku, nie zapomnijcie podczas wyjazdu zrobić kilku pięknych zdjęć, a może uda się wam wygrać nasz konkurs nanajlepsze zdjęcie 2017 roku. Przysyłajcie nam z wakacji w Toskanii tyle zdjęć, ile tylko chcecie, my naprawdę chętnie przyglądamy się, jak dobrze nasi klienci się bawią. Tutaj możecie zobaczyć jakie konkursy prowadzimy w tej chwili.


Brak komentarzy:

Kontakt

Dlaczego To Toskania?

  1. 1) Ponad 750 domów w Toskanii
  2. 2) Gwarancja najlepszej ceny!
  3. 3) Pełna ochrona danych
  4. 4) Sami sprawdzamy i opisujemy każdy dom
  5. 5) Dobrze znamy Toskanię

odwiedzić witrynę internetową

Podziel się