4 zachwycające, luksusowe wille

piątek, 10 lutego 2017

4 zachwycające, luksusowe wille. Zarezerwuj jedną z nich na wakacje marzeń!

Wyslany przez Mikolaj (10/02/2017)

Pośród wielu pięknych, zadbanych willi mamy swoich faworytów, naszą wyjątkową kolekcję. Sami odwiedzamy i opisujemy wynajmowane wille, sprawdzamy, czy odpowiadają naszym wysokim standardom, więc nie rzucamy słów na wiatr. Do kategorii "luksusowe" wybraliśmy 38 z 730 oferowanych willi. Każda z nich wyróżnia się czymś szczególnym, choć oczywiście łączy je wspólny mianownik. Jesteście ciekawi, co braliśmy pod uwagę?

·         wille są urządzone ze smakiem, mają wysoki standard wykończenia, widoczna jest dbałość o detale, pomieszczenia są odpowiednio wyposażone, dostępna jest sieć WiFi

·         wille są położone w zadbanych ogrodach z odpowiednią ilością mebli ogrodowych, w pięknej okolicy, a z tarasów rozpościerają się zachwycające widoki

·         przy willach są wysokiej jakości baseny dostępne do wyłącznego użytku gości, otoczone leżakami i parasolami.

Wybraliśmy dla Was 4 luksusowe wille z wyjątkowymi widokami, położone w najlepszych lokalizacjach w Toskanii. Poznajcie je teraz!


1.    Dużo atrakcji, piękne widoki - Il Poggio, Gaiole in Chianti
Wybraliśmy tę willę ze względu na bogate wyposażenie i piękne położenie. Obok willi znajduje się niedawno wybudowany basen z funkcją sztucznej fali, dzięki której  można w nim pływać godzinami pod prąd. Woda jest czyszczona solą, nie chlorem.
Oprócz tego w willi jest jacuzzi, sauna i siłownia, ogromny zadaszony taras z profesjonalnym grillem. Po drugiej stronie drogi jest szkoła gotowania, a w sąsiedniej wiosce dwie winnice z restauracjami. Czy trzeba czegoś więcej? 


2.    Śródziemnomorski czar - Villa Ludovica, Pistoia
Wielka palma przy basenie przypomina, że choć jesteśmy w środku Toskanii, morze jest na wyciągnięcie ręki. W pobliżu jest Pistoia - Włoskie Miasto Kultury 2017 oraz uzdrowisko Montecatini Terme z kolejką wspinającą się na górną część miasta.
Zajrzyjcie do wnętrz willi, zachwycą was jasne, pastelowe kolory i mnóstwo światła.
Nie jesteście jeszcze przekonani - przeczytajcie opinie gości!


3.    Klasyczna kamienna willa - Le Volte, Lecchi in Chianti
Macie szansę zaznać tutaj wszystkiego co najlepsze w Toskanii. Willa znajduje się na terenie malutkiej wioski, której część zajmuje rodzinna winnica z restauracją. Dom jest zbudowany z kamienia i zawiera wszystkie niezbędne udogodnienia. Obok willi powstała niedawno luksusowo urządzona strefa wypoczynku z zachwycającym basenem typu "infinity" oraz dodatkowym domkiem, idealnym do relaksu. Wokół roztaczają się cudowne widoki na winnice i drzewka oliwne.


4.    Luksusowo i ze smakiem - Le Pratola - Gaiole in Chianti
Le Pratola to nie willa jak z magazynu wnętrzarskiego - to naprawdę jest willa z magazynu wnętrzarskiego. Położona na wzgórzu, urządzona ze smakiem i dbałością o najmniejsze detale, wyposażona w basen z zapierającym dech w piersiach widokiem. Jest położona wysoko na wzgórzu, ale do sklepów czy restauracji jest zaledwie kilka minut jazdy.
Co nie bez znaczenia, Le Pratola to dom, w którym chroni się środowisko naturalne: ciepła woda pochodzi z paneli słonecznych, ogrzewanie podłogowe ze spalania drewna, a ogród podlewany jest deszczówką.

Dom zarezerwujecie teraz ze zniżką, a na miejscu będzie czekał poczęstunek. 

Brak komentarzy:

Kontakt

Dlaczego To Toskania?

  1. 1) Ponad 750 domów w Toskanii
  2. 2) Gwarancja najlepszej ceny!
  3. 3) Pełna ochrona danych
  4. 4) Sami sprawdzamy i opisujemy każdy dom
  5. 5) Dobrze znamy Toskanię

odwiedzić witrynę internetową

Podziel się