Świętowanie w Toskanii

piątek, 31 marca 2017

Świętowanie w Toskanii


Wyslany przez Sonia (31/03/2017)

Toskania to nie tylko miejsce na typowe wakacje, o tym nie trzeba nikogo przekonywać. Oczywiście większość osób przyjeżdża tu, żeby odpocząć i pozwiedzać, ale jest sporo innych powodów.

Toskania jest regionem bardzo zróżnicowanym geograficznie - od pięknych plaż, przez pofalowane wzgórza, aż po wysokie góry - Alpy Apuańskie. Równie zróżnicowana jest kuchnia, wykorzystująca lokalne składniki, a tutejsze wino to nie tylko czerwone, wytrawne Chianti, ale i wina białe, musujące i deserowe. To wszystko sprawia, że Toskania jest doskonałym miejscem na wspólne celebrowanie wyjątkowych wydarzeń.


Wesela
Kto by nie marzył o weselu w Toskanii!  Statystyki wskazują, że to marzenie jest całkiem realne i coraz większej liczbie par udaje się je spełnić. W 2016 r. Florencja gościła międzynarodowy Kongres Organizatorów Wesel, na który przyjechało 400 osób z 60 państw.
Do Toskanii przybywają zakochani z całego świata, celebryci, którzy wynajmują wielkie posiadłości lub pałace oraz zwykli ludzie, którzy zdecydowali się na wesele w pięknym otoczeniu. Nie trzeba być milionerem, aby wyprawić ślub w Toskanii. Koszt organizacji typowego wesela w Polsce dla 100-120 osób będzie podobny,  jak zorganizowania wyjazdu dla 30-40 na przyjęcie w Toskanii. Kwestia wyboru. Można się zdecydować na kameralny ślub w lokalnym kościele i przyjęcie w ogrodzie tuż obok wynajętej willi. Nie trzeba limuzyn i fajerwerków.
Możemy doradzić, jak samemu zorganizować wesele w Toskanii i przekazać sprawdzone kontakty, ale jeśli wolicie, by ktoś się tym zajął profesjonalnie od A do Z, to tutaj znajdziecie listę organizatorów wesel.

Zaręczny w Toskanii
Bardzo lubimy takie zadania. Zaczyna się często od krótkiego maila - czy mamy coś odpowiedniego na wyjątkowy wyjazd we dwoje, czy możemy pomóc w zamówieniu kwiatów, wina, kolacji. Oczywiście, że mamy coś odpowiedniego i oczywiście, że możemy pomóc. Panowie, nie słyszeliśmy, by odpowiedź była inna niż "TAK!" Nie wahajcie się zatem, zaręczyny  i piękne wakacje w Toskanii będziecie wspominać całe życie!


Rocznice
Wzięliście tutaj ślub przed laty i chcecie przypomnieć sobie ten piękny czas? A może odwrotnie, było to kiedyś Waszym niespełnionym marzeniem, a teraz możecie sobie na to pozwolić?
Planujecie kameralny wyjazd we dwoje, czy duże przyjęcie dla rodziny i przyjaciół z uroczystą kolacją przygotowaną przez lokalnego kucharza?
Co by to nie było, z pewnością w Toskanii doskonale spędzicie ten czas, a my z przyjemnością pomożemy zaplanować ten wyjazd, mały lub duży.


Urodziny
Czy wspólny wyjazd z przyjaciółmi to nie doskonały pomysł na przyjęcie urodzinowe?

Zamiast jednego wieczoru spędzicie ze sobą kilka w przepięknym, sielskim otoczeniu. Wina i słońca w Toskanii nie zabraknie!

Brak komentarzy:

Kontakt

Dlaczego To Toskania?

  1. 1) Ponad 750 domów w Toskanii
  2. 2) Gwarancja najlepszej ceny!
  3. 3) Pełna ochrona danych
  4. 4) Sami sprawdzamy i opisujemy każdy dom
  5. 5) Dobrze znamy Toskanię

odwiedzić witrynę internetową

Podziel się